20 Seneyi Aşkın Deneyimi ile Sorunsuz Hizmet Anlayışı

Şirket Profili

NAKLİYE TEKLİF FORMUbutton

Bizi Tanıyın

Propers Lojistik ve Uluslararası Taşımacılık

picture

 

 

 

20 seneye yakın süredir uluslararası nakliyat ve gümrükleme, kara ve denizyolu nakliyat pazarlama, ithalat ve ihracat ihaleleri, lowbed ve gabari taşımacılık alanlarında deneyimi bulunan uzman ekibimiz; tüm bilgi ve becerilerini Propers Lojistik bünyesi altında bir araya getirmiş bulunmaktadır.

Propers Lojistik olarak; Avrupa taşımalarınızda, Ortadoğu taşımalarınızda, Rusya ve Türki Cumhuriyet'lere gerçekleştireceğiniz taşımalarınızda, siz müşterilerimize komple ve parsiyel taşıma, soğuk havalı ve kuru yük, transit taşıma, ağır ve gabari taşıma, fabrika ve proje taşımaları başta olmak üzere bir çok alanda güvenli ve hızlı taşımacılık hizmeti vermektedir.

picture

Karayolu Komple ve Parsiyel Taşımacılığı

Komple ve Parsiyel Taşımacılık ile tüm dünya ülkelerine ve tüm şehirlere hızlı ve ekonomik uluslararası karayolu nakliyat hizmeti.

picture

Denizyolu Konteyner Taşımacılığı

Denizyolu ile Avrupa ve dünyadaki tüm limanlara komple konteyner (FCL) ve parsiyel konteyner (LCL) taşımacılık ve gümrükleme hizmetleri.

picture

Havayolu Kargo Taşımacılığı

Türkiye'de tüm hava limanlarından Avrupa, Ortadoğu ve Asya hava limanlarına hızlı kargo ve hava konteyner hizmetleri.

picture

Lowbed ve Gabari Taşımacılığı

Ağır yük ve proje taşımalarınızda üstün bilgisi ve 20 yıllı aşkın deneyimi ile Performans Lowbed ve Gabari Taşımacık hizmeti.

picture

Gümrükleme ve Depolama Servisleri

Uluslararası nakliye işlerinizde, ithalat ve ihracat taşımalarınızda tüm gümrükleme, depolama, elleçleme ve yük taşıma hizmetleri.