Seamless Service Concept With Over 20 Years Experience

About Us

Contact Us: +90 532 682 54 50

Propers Logistics and International Transportation

picture

 

 

 

20 seneye yakın süredir uluslararası nakliyat ve gümrükleme, kara ve denizyolu nakliyat pazarlama, ithalat ve ihracat ihaleleri, lowbed ve gabari taşımacılık alanlarında deneyimi bulunan uzman ekibimiz; tüm bilgi ve becerilerini Performans Lojistik bünyesi altında bir araya getirmiş bulunmaktadır.

Performans Lojistik olarak; Avrupa taşımalarınızda, Ortadoğu taşımalarınızda, Rusya ve Türki Cumhuriyet'lere gerçekleştireceğiniz taşımalarınızda, siz müşterilerimize komple ve parsiyel taşıma, soğuk havalı ve kuru yük, transit taşıma, ağır ve gabari taşıma, fabrika ve proje taşımaları başta olmak üzere bir çok alanda güvenli ve hızlı taşımacılık hizmeti vermektedir.

Landroute Transportation

Quick & economic land transportation service to all countries and cities via complete or partial transportation.

picture

Container Transportation

Complete container (FCL) and partial container (LCL) transportation and customs services to all ports worldwide via searoute

Airline Cargo Transportation

Quick cargo, air container and cargo tracking services from all Turkish Airports to European, Middle-Eastern and Global Airports.

Lowbed Transportation

For all your heavy freight and project transportation jobs, outstanding know-how is there for you.

Customs Clearence

Complete customs clearence and freight carriage for all your international transportation jobs and export or import transportations.

en en en
en en en
en en en
en en en